1ο και στο Περιβάλλον!!!

Πρώτο βραβείο Περιβαλλοντικής Ευαισθησίας στο Σχολείο μας!peribalontologiki2

Με ιδιαίτερη χαρά και υπερηφάνεια σας ανακοινώνουμε ότι ο Σύνδεσμος για τη Βιώσιμη Ανάπτυξη των Πόλεων τίμησε το 1ο ΕΠΑΛ Χαλανδρίου με το πρώτο βραβείο για τις δράσεις περιβαλλοντικής ευαισθησίας που υλοποίησε κατά τη διάρκεια της φετινής σχολικής χρονιάς 2012-2013.

Το βραβείο αυτό απονέμεται κάθε χρόνο και αφορά τα σχολεία όλων των βαθμίδων της εκπαίδευσης που ανήκουν σε 21 Οργανισμούς Τοπικής Αυτοδιοίκησης της Βορειοανατολικής Αττικής. Το σχολείο μας, συμμετείχε στη δράση αυτή για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά, απέσπασε το πρώτο βραβείο στην κατηγορία των Λυκείων.
peribalontologiki1Ευχαριστούμε πολύ όσους όσοι συνέβαλαν στην επιτυχία και ιδιαίτερα τους μαθητές μας που με τόση αγάπη αγκάλιασαν αυτήν την προσπάθεια.

Και του χρόνου!